Graafinen suunnitelu kuvake

GRAAFINEN SUUNNIttELU

01

Painotuotteiden suunnittelu
Logo- ja yritysilmeen suunnittelu
Lehdet / Flyerit / Roll-upit
Teippaukset, Powerpointit

Pyydä tarjous
Verkkosuunnittelu kuvake

VERKKO-
SUUNNITTELU

02

Kotisivut ja erilaiset verkkopalvelut
Ylläpito ja tuki
Hakukoneoptimointi
Verkkokauppa
Uutiskirjeet

Pyydä tarjous
Valokuvaus kuvake

VALOKUVAUS

03

Henkilökuvat
Tuotekuvat
Tapahtumakuvaus
Dronekuvaus

Pyydä tarjous
sosiaalinen media kuvake

SOSIAALINEN MEDIA

04

Facebook
Instagram
LinkedIn
Googlen palvelut

Pyydä tarjous
sisallontuotanto kuvake

SISÄLLÖNTUOTANTO

05

Mainostekstit
Tarinat
Tuotekuvaukset

Pyydä tarjous
Pakettihinnat tulossa kuvake

Pakettihinnat tulossa

Oletko valmis näkymään ja kuulumaan? Luomispiste on mainostoimisto, joka kuuntelee. Meille tärkeintä on rehellinen yhteistyö asiakkaiden kanssa ja laadukas työn jälki. Unohdetaan egoilut ja luodaan yhdessä houkutteleva yritysilme.
Erotut kanssamme.
Ratkomme ongelmia luovalla kädellä vuosien kokemuksella. Jätä markkinointitoimenpiteet rohkeiden, huumorintajuisten ja ammattitaitoisten ihmisten tehtäväksi.
Luodaan yhdessä brändi.
Toteutamme graafisen suunnittelun palveluja ja sisältöjä eri medioihin. Vahvuutenamme on yritysilmeiden rakentaminen ja uudistaminen sekä markkinointihaasteiden ratkominen. 
Tuomme sinut näkyväksi.

LUOVAT ONGELMANRATKAISIJAT

Graafinen suunnittelu

Sini Keituri

sini@luomispiste.fi
‍Myynti & tilaukset

Anniina Paaso-Rantala

anniina@luomispiste.fi
Web Designer

Pauli Joki

pauli@luomispiste.fi
Valokuvaus

Roni Lipponen

roni@luomispiste.fi
Myynti & markkinointi

Mikael Storlöpare

mikael@luomispiste.fi
Sisällöntuotto

Martina Akrenius

martina@luomispiste.fi

Asiakkaitamme

Kemppi logo
Iotip logo
Virnex logo
Faststock logo