Päät pilvissä, jalat maassa.

Tutustu meihin!

Kuka ja ketkä ovat Luomispisteen takana?
Rohkea, nuorekas, huumorintajuinen ja ammattitaitoinen tiimi.

Pääset tutustumaan tarkemmin henkilöön painamalla valokuvaa.

Sini Keituri
Tutustu tarkemmin

Sini Keituri

Graafinen suunnittelu

044 245 4808

sini@luomispiste.fi
Pauli Joki
Tutustu tarkemmin

Pauli Joki

Verkkosuunnittelu

045 183 1420

pauli@luomispiste.fi
Anniina Luukka
Tutustu tarkemmin

Anniina Luukka

Visuaalinen markkinointi

040 742 4866

anniina@luomispiste.fi
Roni Lipponen
Tutustu tarkemmin

Roni Lipponen

Valokuvaus

045 238 6077

roni@luomispiste.fi
Anu Rousku
Tutustu tarkemmin

Anu Rousku

Sisällöntuottaja

045 133 9664

anu@luomispiste.fi
Toni Tilsala
Tutustu tarkemmin

Toni Tilsala

Graafinen suunnittelu

040 519 1167

toni@luomispiste.fi
Erik Kallberg
Tutustu tarkemmin

Erik Kallberg

Verkkosuunnittelu

050 439 5089

erik@luomispiste.fi